ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13925557
*
nr 1392 5557
Spegel
20-tal, 112x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 april 2021
kl 20:35:09
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/4 12:06:56
1
200 kr
25/4 14:39:40
2
400 kr
25/4 16:21:06
1
400 kr
25/4 16:21:06
2
400 kr (Budbetjänt)
26/4 12:09:21
3
700 kr
26/4 20:19:04
4
500 kr
26/4 20:19:04
3
600 kr (Budbetjänt)
26/4 20:19:22
4
700 kr
26/4 20:19:22
3
700 kr (Budbetjänt)
26/4 20:19:44
4
800 kr
26/4 20:21:49
5
900 kr
26/4 20:22:46
4
1.000 kr
26/4 20:24:36
5
1.100 kr
26/4 20:26:08
4
1.200 kr
26/4 20:27:38
5
1.300 kr
26/4 20:28:59
4
1.400 kr
26/4 20:30:09
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:15
-
6145 Spegel
Empire, 49x29 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:53
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1392 5557
Spegel
20-tal, 112x52 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 1.500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 26 april 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/4 12:06:56 | 1 | 200 kr |
25/4 14:39:40 | 2 | 400 kr |
25/4 16:21:06 | 1 | 400 kr |
25/4 16:21:06 | 2 | 400 kr (Budbetjänt) |
26/4 12:09:21 | 3 | 700 kr |
26/4 20:19:04 | 4 | 500 kr |
26/4 20:19:04 | 3 | 600 kr (Budbetjänt) |
26/4 20:19:22 | 4 | 700 kr |
26/4 20:19:22 | 3 | 700 kr (Budbetjänt) |
26/4 20:19:44 | 4 | 800 kr |
26/4 20:21:49 | 5 | 900 kr |
26/4 20:22:46 | 4 | 1.000 kr |
26/4 20:24:36 | 5 | 1.100 kr |
26/4 20:26:08 | 4 | 1.200 kr |
26/4 20:27:38 | 5 | 1.300 kr |
26/4 20:28:59 | 4 | 1.400 kr |
26/4 20:30:09 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:15 -
6145 Spegel
Empire, 49x29 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:53